نمایش 1 - 1 کالا از 1

برند اینلی

برند اینلی یکی از پرفروش‌ترین لوازم آرایشی در ایران می‌باشد که برای انجام یک آرایش سبک و جامعکه افزون بر کیفیت زیاد، با قیمت مناسب در دسترس می‌باشد، وجود دارد. گلچین محصولاتی که برای استفاده‌ی دائمی و روزانه برای آرایش صورت تعیین می‌کنیم، به دلیل اینکه قرار است زمان طولانی و طی روز‌های پشت سر هم بر روی پوست ما باشند، بسیار مهم است چرا که با یک گزینش نادرست می‌توانیم به پوست صورت و یا حتی چشم خود آسیب‌های جبران ناپذیر‌زده و علاوه بر آن زیباتر گشتن زیبایی ذاتی و سلامتی خود را نیز از دست دهیم.

افزون بر این، تولیدات آرایشی که به شکل یومیه استفاده می‌گردد بایستی سبک و ملایم باشند تا در نتیجه یک میکاپ غلیظ و زیاد نداشته باشیم و به اضافه اینکه محصولی که انتخاب می‌کنیم به علت مصرف زیادتر باید از بها مناسبی برخوردار باشد تا از نظر مالی هم برای ما مقرون به صرفه باشد و هر زمان که به آن‌ها نیاز داشتیم بتوانیم به سادگی تأمین و استفاده کنیم.

معرفی برند INLY

لابراتوار دارو‌های گیاهی طبیعت زنده در سال ۱۳۷۶ تأسیس شد. این لابراتوار در مدت کوتاهی به توانایی تولید محصولات آرایشی و بهداشتی باکیفیت دست یافت. برند آرایشی و بهداشتی اینلی در آذر ماه سال ۱۳۹۴ توسط شرکت طبیعت زنده در ایران معرفی شد. این لابراتوار دارو‌های گیاهی در گذشته برند سینره را معرفی کرده بود که به طور گسترده در خاورمیانه و اروپا عرضه شد و به موفقیت چشم‌گیری دست یافت، پس از این تجربه موفقیت‌آمیز، طبیعت زنده محصولات اینلی را تولید کرد.

محصولات اینلی با تحقیق و آزمایش در لابراتوار‌های داروسازی و گیاه‌شناسی با کیفیتی در سطح بهترین محصولات آرایشی جهان تولید شدند. برند این‌لی با اعتقاد به تجلی زیبایی طبیعی زنان ایرانی تولید و به بازار عرضه شد و به همین دلیل، شعار برند اینلی «زیبایی طبیعی» می‌باشد.

ایران دومین مصرف‌کننده لوازم آرایشی در خاورمیانه است و این در حالی است كه ۸۰% لوازم آرایشی از چین، تركیه و تایلند و معمولاً به طور قاچاق وارد کشور می‌شوند. خیلی از این لوازم آرایشی‌ها استاندارد نیستند و باعث بروز بیماری‌های پوستی می‌شوند. یکی از راه‌های حل این مشکل اعتماد به شرکت‌های ایرانی تولیدکننده لوازم آرایشی استاندارد می‌باشد علاوه بر اینکه از لحاظ کیفیت می‌توانند به راحتی با محصولات خارجی رقابت کنند. مدیر تحقیق و توسعه شرکت طبیعت زنده برند اینلی را برندی قابل‌اعتماد، سازگار با پوست و همیشه در دسترس، برای بانوی باوقار و آراسته امروز ایران مینامد.

محصولات برند INLY

از مجموعه محصولات اینلی می‌توان به محصولات آرایش صورت، آرایش لب و چشم و لاک‌ های ناخن اشاره کرد که از تنوع بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. نکته‌ای که شاید برای شما جالب باشد این است که لاک‌های برند اینلی دارای ۱۷۰ رنگ مختلف است و شما می‌توانید هر رنگی که مورد علاقه شما می‌باشد را از برند اینلی بخواهید.

مقایسه ( 0 مورد )
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست